Ogłoszenia na 05.03.2023 r.

 • Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych:
  • Droga Krzyżowa w każdy piątek:
   • godz. 17.15 dla dzieci, 
   • godz. 18.40 dla dorosłych i młodzieży
  • Gorzkie Żale w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30
 • Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o godz. 17.30. Prośby i podziękowania można wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła oraz w kaplicy Bożego Miłosierdzia.
 • W odpowiedzi na Apel przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski dzisiaj po każdej Mszy św. będziemy zbierać ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku wojny na Ukrainie.
 • W przyszłą niedzielę zapraszamy dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Świętej na Mszę Świętą o godz. 10.15, a następnie na spotkanie w salce nad zakrystią.
 • W dniach 22-23 kwietnia odbędzie się pielgrzymka szlakiem św. siostry Faustyny organizowana przez Jasnogórską Rodzinę Różańcową. Koszt wyjazdu to 320 zł. Zbiórka opłat odbędzie się w piątek, 10.  marca o godz. 17.20 w kaplicy Bożego Miłosierdzia. Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy przyjmuje p. Henryka Gębura do 15. marca.
 • W naszym sklepie, który znajduje się naprzeciw Kaplicy Miłosierdzia Bożego można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Serdecznie zapraszamy.
 • Informujemy, że 2. marca zmarła śp. Joanna Dyks, mama ks. Zbigniewa Dyksa, który pracował w naszej parafii w latach 1985-1987. Msza Święta w jej intencji zostanie odprawiona w naszym kościele 14. marca o godz. 18.00. Polećmy jej duszę Bożemu Miłosierdziu: Dobry Jezu… 
 • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia i zapraszamy na nabożeństwa pasyjne.