Ogłoszenia na 26.02.2023 r.

  1. Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Postu.

Przeżyliśmy przez ostatni tydzień Renowacje Misji świętych, które głosił ks. Rafał Jarosiewicz z Koszalina wraz ze Wspólnotą Zanurzeni w Miłości. Dziękujemy Bogu oraz Patronce Parafii – Maryi z La Salette: za ten wyjątkowy czas łaski, za głębokie rozważania, które dotykały naszego życia oraz za świadectwa wiary, których wysłuchaliśmy. Jeszcze raz dziękujemy Drodzy Parafianie za Wasze uczestnictwo i ufamy, że ten czas wyda Błogosławione owoce w życiu Was, Waszych Rodzin oraz naszej Parafii. Wspólnotę Zanurzeni w Miłości oraz Księdza Rafała wspieramy naszą modlitwą!

  • Jak słyszeliśmy w ogłoszeniach została wybrana nowa Rada Parafialna. Oto jej członkowie: Panie: Gadomska Katarzyna, Adamowicz Izabela, Nowak Zofia, Białecka Zofia, Plaskota Jadwiga, Dołżonek Elżbieta, Ferenc Magdalena, Dziemidowicz Elżbieta, Dziemidowicz Małgorzata i Damaszk Beata oraz Panowie: Gadomski Marek, Mikołajski Stanisław, Krzysztof Kociniewski, Rochoń Robert, Nagórski Władysław, Szymala Krzysztof , Plaskota Michał oraz Choszcz Renardo.

Przewodniczącym Rady Parafialnej został p. Stanisław Mikołajski a w niej Radę Ekonomiczną tworzą Panowie: Marek Gadomski, Krzysztof Szymala oraz Robert Rochoń. 

Bardzo dziękujemy członkom nowej Rady za przyjęcie wyboru i w modlitwie prosimy Maryję z La Salette – Patronkę naszej parafii o owocną współpracę i odczytywanie Bożych Natchnień na przyszłe inicjatywy. 

W odpowiedzi na Apel przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski za tydzień po każdej Mszy św. będziemy zbierać ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych w wyniku wojny na Ukrainie, która już trwa ponad rok.

  • Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych:

Droga Krzyżowa w każdy piątek:  g. 17.15 dla dzieci

                                                           g. 18.40 dla dorosłych i młodzieży

Gorzkie Żale w każdą niedzielę po Mszy św. o godz.11.30

  • W pierwszą sobotę miesiąca serdecznie zapraszamy czcicieli Niepokalanego Serca Maryi na nabożeństwo wynagradzające ku Jej czci. Zaczniemy ją Mszą św. o godz. 7.00.
  • Dzisiaj przypadają imieniny ks. Mirosława Opieli MS. Składamy Mu serdeczne życzenia Bożego Błogosławieństwa, zdrowia i opieki Matki Bożej Saletyńskiej dołączając dar modlitwy.
  • W tym tygodniu zmarł nasz parafianin śp. Zbigniew Buczyński, pomódlmy się za Niego – dobry Jezu a nasz Panie … a za Rodzinę pogrążoną w żałobie – Pocieszycielko strapionych…