Ogłoszenia na 14.07.2024 r.

Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni w czasie wakacyjnym na codzienną Mszę św. o godz. 7.00 oraz 19.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g.7.30 do g.18.50 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego. Można podczas wakacyjnego wypoczynku spotkać się osobiście w ciszy z Jezusem.  

W najbliższy piątek 19 dzień miesiąca lipca. Pragniemy uczcić specjalnym nabożeństwem Patronkę Parafii – Matkę Bożą z La Salette. Zapraszamy na wieczorną Mszę św. o godz. 19.00 a po niej na nabożeństwo oraz procesję z figurą Maryi Płaczącej.

W naszym sklepie, który znajduje się naprzeciw Kaplicy Miłosierdzia Bożego można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników.

Zachęcamy do zapoznania się z nowym numerem czasopisma „Posłaniec Matki Bożej Saletyńskiej”, który nosi tytuł: „Ksiądz też człowiek”. Można w nim przeczytać m. in. świadectwa saletyńskich neoprezbiterów, tekst o tym, jak i z kim przyjaźnią się księża czy rozmowę z p. Małgorzatą Ambrosiewicz, mamą zmarłego 3 lata temu w wieku 29 lat księdza Dominika, który pracował w naszym dekanacie w parafii Matki Bożej Bolesnej.

Jest także numer Posłańca Matki Bożej o tytule ”Łzy Maryi” z Orędziem, które mówiła Maryja w La Salette wraz z płytą z piosenkami saletyńskimi – serdecznie polecamy.

Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy świętej z racji wspomnienia św. Krzysztofa na wyjeździe z parkingu będziemy błogosławić kierowców oraz pojazdy mechaniczne.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia a solenizantom  i jubilatom składamy z serca najlepsze życzenia z naszą kapłańską modlitwą.