Ogłoszenia na 12.12.2021 r.

  1. Przeżywamy w Kościele okres Adwentu. Dzisiejsza 3 niedziela Adwentu nosi nazwę Gaudete – „Radujcie się!”. Nazwa ma swoje źródło w Biblii, w liście św. Pawła do Filipian czytamy: „Radujcie się zawsze w Panu, raz jeszcze powtarzam: radujcie się! Pan jest blisko”. W tym tygodniu modlimy się szczególnie o życie chrześcijańskie rodzin.

Zapraszamy codziennie na Roraty – od poniedziałku do piątku o godz. 18.00 a w sobotę o godz. 7.00.

Dzieci szkolne wraz z młodszym rodzeństwem oraz rodzicami zapraszamy we wtorki i czwartki.

  • Św. Mikołajowi dziękujemyza prezenty, które zostawił dla dzieci a Parafialnemu Zespołowi Caritas jesteśmy wdzięczni za zorganizowanie tego wydarzenia.
  • Tydzień temu przeżyliśmy pierwszą niedzielę miesiąca tzw. inwestycyjną. Zebraliśmy kwotę 3335 zł. Bardzo dziękujemy za ofiarność.
  • Jutro przypada 40. rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie.
  • Zachęcamy do duchowego przygotowania się do Świąt Bożego Narodzenia poprzez skorzystanie z sakramentu spowiedzi. Zapraszamy w tygodniu podczas wieczornych Mszy świętych.

  • W naszym sklepie można nabyć poświęcone opłatki z modlitwą w czasie Wigilii oraz kartki świąteczne i świece wigilijne.
  • Informujemy, że tak jak rok temu w naszej parafii w tym roku – nie będzie wizyty duszpasterskiej czyli tzw. kolędy z odwiedzinami w domach. Planujemy po Świętach Bożego Narodzenia podczas wieczornych Mszy świętych w tygodniu o godz. 18.00 zaprosić mieszkańców poszczególnych ulic by modlić się o Boże Błogosławieństwo, zdrowie o potrzebne łaski dla naszych parafian. Za tydzień podamy szczegółowy plan tego wydarzenia.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i zapraszamy w  przedostatnim tygodniu Adwentu na Roraty.