Ogłoszenia na 28.04.2024 r.

  1. Dziś 5 niedziela wielkanocna. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę.
  • Zapraszamy od piątku 1 maja na nabożeństwa z Litanią loretańską codziennie o godz. 17.30w każdą środę o g.  17.30 na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  • Spotkanie Rady Parafialnej będzie jutro po wieczornej Mszy św. o godz. 18.40 na plebanii. 
  • W imieniu młodzieży Ruchu Światło Życie naszej Parafii, serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w zeszłym tygodniu zaangażowali się w przeprowadzenie Oazowego Kiermaszu Ciast. Dziękujemy zarówno tym, którzy upiekli ciasta, jak i tym, którzy wsparli tę akcję finansowo.
  • Serdecznie zapraszamy na Maryjny Wieczór Uwielbienia, który odbędzie się 3 maja w piątek o godz. 19.00. Modlitwę poprowadzi młodzież saletyńska, która na co dzień formuje się przy różnych naszych parafiach m.in. w Gdańsku, Mrągowie, Olsztynie i Trzciance.

Wspomnienia liturgiczne:

  • w poniedziałek – Święto św. Katarzyny ze Sieny
  • w Czwartek – wspomnienie św. Atanazego
  • w sobotę – św. Floriana, męczennika. Tego dnia w sposób szczególny będziemy pamiętać w modlitwie i dziękować za naszych strażaków.

4. We piątek 3 maja Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Msze święte w porządku niedzielnym.

5. W tym tygodniu będziemy przeżywać I piątek i sobotę miesiąca, jest możliwość spowiedzi w piątek od godz. 17.30.

6. W pierwszą sobotę miesiąca serdecznie zapraszamy czcicieli Niepokalanego Serca Maryi na nabożeństwo wynagradzające ku Jej czci. Rozpoczniemy je Mszą św. o godz. 7.00.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia a solenizantom  i jubilatom składamy z serca najlepsze życzenia z naszą kapłańską modlitwą.