Ogłoszenia na 15.08.2021 r.

  1. Dzisiaj Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi PannyMatki Bożej Zielnej – poświęcenie kwiatów, ziół i owoców ziemi na każdej Mszy św.
  •  Sierpniowych gości witamy na wyspie. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g.7.30 do g.18.50.

W każdą środę o g.18.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania można wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.

Wyjeżdzającym życzymy szczęśliwych powrotów do domów i zapraszamy ponownie do naszego Sanktuarium.

  • W czwartek 19 dzień miesiąca sierpnia. Tego dnia chcemy uczcić specjalnym nabożeństwem Patronkę Parafii – Matkę Bożą z La Salette. Zapraszamy na wieczorną Mszę św. o godz. 19.00 a po niej na nabożeństwo oraz procesję z figurą Maryi.
  • Wspomnienia liturgiczne:

wtorek – wspomnienie św. Jacka

piątek – wspomnienie św. Bernarda

  • Dnia 12 września zostanie beatyfikowany Sługa Boży Kardynał Stefan Wyszyński. W naszej  świątyni gościmy wystawę „Królowa Polski o wielu obliczach” – są to wizerunki Matki Bożej koronowane właśnie przez Prymasa Tysiąclecia. Serdecznie zapraszamy do ubogacenia się wydarzeniem.
  • Zapraszamy do naszego sklepu w którym można nabyć pamiątki i dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Są do nabycia kalendarze saletyńskie na 2022 r. Serdecznie zapraszamy!
  • Wszystkim życzymy dobrego i ciepłego tygodnia pod opieką Patronki naszej Parafii – Maryi z La Salette.