Ogłoszenia na 11.07.2021 r.

 1. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na Msze św. które codziennie od poniedziałku do piątku celebrowane są o godz. 7.00 oraz 19.00. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszyw Kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie po Mszy św. porannej do wieczornej od g.7.30 do g.18.50.

Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.18.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.

 • Tydzień temu przeżyliśmy pierwszą niedzielę miesiąca tzw. inwestycyjną. Zebraliśmy kwotę 5523 zł. Dziękujemy za ofiarność.
 • Zapraszamy do naszego sklepu, który znajduje się naprzeciw Kaplicy Miłosierdzia Bożego. Można tam nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette  Pojednawczyni Grzeszników.
 • Wspomnienia liturgiczne:
 • wtorek – wspomnienie pustelników św. Andrzeja Świerada i Benedykta
 • czwartek – św. Bonawentury
 • piątek –  Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
 • Zapraszamy na Mszę św. błagalną w intencji ustąpienia pandemii ze specjalnym formularzem mszalnym. Będzie ona celebrowana w czwartek 15 lipca o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w tej aktualnej, dotykającej cały świat intencji.

Dnia 17 lipca w sobotę odbędzie się w naszym kościele Spotkanie Młodych w ramach Saletyńskich Spotkań Młodych w Dębowcu. W programie m.in. świadectwo oraz koncert nawróconego rapera Piotra Kowalczyka o pseudonimie TAU a także modlitwa i konferencje. Szczegóły na plakatach. Na stronie naszej parafii jest formularz zgłoszeniowy.

 • W niedzielę 18 lipca proboszcz Parafii świętych Anny i Joachima w Gdańsku ks. Zbigniew Drzał wygłosi w naszym kościele homilie na temat Oblicza Pańskiego przedstawionego na Całunie Turyńskim. Tego dnia będziemy mieli okazję nabyć obraz Oblicza Pańskiego a także książkę i płytę CD na ten temat autorstwa ks. Zbigniewa. Są to cegiełki na rzecz budowy przedszkola parafialnego w Gdańsku Letnicy dla dzieci zdrowych i niepełnosprawnych. Wszyscy też będą mogli otrzymać pamiątkowy różaniec do siedmiu boleści Matki Bożej wraz z rozważaniami.
 • Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby parafii. Zarówno na tacę jak i na konto parafii a także bezgotówkowo złożone w urządzeniu tzw. datkomacie, który znajduje się w przedsionku pod chórem. Bóg zapłać!
 • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która rzuca światło na bieżące sprawy

i problemy Kościoła i świata.

 • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia .