Ogłoszenia na 21.01.2024 r.

  1. Dziś Niedziela Słowa Bożego, dzień ustanowiony 4 lata temu przez Papieża Franciszka we wspomnienie świętego Hieronima. Dzień ten ma nam przypominać jak ważna jest w życiu chrześcijanina codzienna lektura Pisma Świętego, a także dawanie świadectwa życia zgodnego z Ewangelią. Dzisiaj też rozpoczyna się Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan.
  • Wczoraj odbył się koncert Kolęd i Pastorałek „Kolęda Nadziei” – były zaśpiewnane m.in. utwory obozowe i wojenne. W projekcie tym uczestniczyła nasza Schola Dziewczęca, warsztaty prowadził p. Marek Fedor wraz ze swoja rodziną z Lublina. Organizatorem był nasz parafianin – p. Krystian Iwanow, któremu dziękujemy za wyróżnienie naszej parafii w w/w projekcie, którego patronatem jest Instytut Pamięci narodowej. Wszystkim dziękujemy za zaangażowanie i promowanie treści patriotycznych tak ważnych dla każdego Polaka.
  • Jak ogłaszaliśmy tydzień temu po każdej Mszy św. Rada parafialna zbiera ofiary do puszek na dokończenie prac w naszym kościele . Bardzo dziękujemy za ofiarność! 
  • Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.17.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  • Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia:

dzisiaj – wspomnienie św. Agnieszki, dziewicy i męczennicy

w środę – wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła

w czwartek – święto nawrócenia św. Pawła Apostoła

w piątek – wspomnienie św. biskupów: Tymoteusza i Tytusa

  • Zapraszamy do naszego sklepu, naprzeciw Kaplicy Bożego Miłosierdzia w którym można nabyć różne dewocjonalia. Serdecznie zapraszamy!
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia a solenizantom  i jubilatom składamy z serca najlepsze życzenia z naszą kapłańską modlitwą.