Ogłoszenia na 19.11.2023 r.

  1. Przeżywamy dzisiaj 33 niedzielę zwykłą, która jest przedostatnią niedzielą w roku liturgicznym. Obchodzimy dzisiaj Światowy Dzień Ubogich. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.
  2. Dzisiaj Rada parafialna po każdej Mszy św. zbiera ofiary do puszek na dokończenie prac w prezbiterium naszego kościoła. Bardzo dziękujemy za ofiarność!
  3. Zapraszamy wszystkich do udziału w nabożeństwach wypominkowych za zmarłych, które są odprawiane codziennie  o godz. 17.40.
  • Dzisiaj o godz. 19.00 odbędzie się Wieczór Uwielbienia prowadzony przez młodzież formującą się przy naszej Parafii w ramach Ruchu Światło Życie. Modlitwę rozpoczniemy krótką katechezą a następnie przy wystawionym Najświętszym Sakramencie będziemy uwielbiać Boga śpiewem. Serdecznie zapraszamy.
  •  Zapraszamy do naszego sklepu, naprzeciw Kaplicy Bożego Miłosierdzia.
  • Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia:
  • poniedziałek – wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego 
  • wtorek – wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Marii Panny

W środę będziemy obchodzić wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Składamy serdeczne życzenia naszemu Panu Organiście Mateuszowi, któremu dziękujemy za piękną muzykę i śpiew. Naszą wdzięczność w tym miejscu pragniemy wyrazić chórowi parafialnemu GAUDETE – dziękujemy za ubogacenie liturgii w naszym kościele pięknym śpiewem i poświęconym czasem i zapraszamy nowe osoby.

  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia, prosimy o modlitwę w intencji naszej parafii oraz przypominamy o modlitwie za Zmarłych w miesiącu im szczególnie poświęconym oraz nawiedzaniu cmentarzy.