Ogłoszenia na 10.09.2023 r.

  1. Miesiąc wrzesień poświęcony jest patronce naszej parafii Matce Bożej Saletyńskiej. Litanie ku Jej czci będziemy codziennie odmawiać po zakończonej Mszy św. wieczornej.  W każdą środę o godz. 17.30 zapraszamy na Nowennę ku Jej czci. Prośby i podziękowania można wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.

W tym miesiącu będziemy przeżywać Odpust Parafialny w niedzielę 24 września. Już informujemy, że Suma Odpustowa będzie pół godziny później czyli o godz. 12.00

  • Pierwsze powakacyjne spotkanie Scholii Dziewczęcej oraz Ministrantów i Lektorów będzie w sobotę 16 września o godz. 10.00. Zapraszamy nowe dzieci do tych grup.
  • Wspomnienia liturgiczne:
  • w czwartek – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej
  • Właścicieli Pensjonatów, których reklama znajduje się na banerze przed wejściem do naszego kościoła prosimy o uregulowanie charytatywnie ofiary zgodnie z deklaracją, którą podpisali przy jej zawieraniu. Informujemy że całkowity dochód z tych reklam jest przeznaczony na akcje naszego parafialnego zespołu Caritas.
  • Zapraszamy do naszego sklepu, który jest naprzeciw Kaplicy Bożego Miłosierdzia.
  •  Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia.