Ogłoszenia na 6.08.2023 r.

  1. Witamy wszystkich wypoczywających w naszej  parafii i na wyspie. Zapraszamy do naszej świątyni na Adorację Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g.7.30 do g.18.50.W każdą środę o g.18.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  • Dzisiaj świętujemy w naszej parafii 16 – lecie Koronacji Figury Matki Bożej Saletyńskiej.  Od środy do dzisiaj rekolekcje poprowadzi ks. Wojciech Węgrzyniak z Krakowa.

Dziękujemy za ten błogosławiony czas słowa, które do nas kierował i zapewniamy o pamięci w modlitwie przed Maryją z La Salette w Jej Sanktuarium tu na Wyspie Sobieszewskiej.

  • Składamy podziękowania wszystkim, którzy w ostatnich dniach pomogli w pięknym i głębokim przeżyciu tego wydarzenia a szczególnie Radzie Parafialnej, pani Oli florystce z Bogatki, panu Michałowi Olejnikowi organiście, panu Romanowi kościelnemu oraz gościom, którzy ubogacili nam przeżywanie tego czasu – Rodzinie Fedor z Lublina, p. Stanisławowi Domarskiemu z Rzeszowa oraz akustykom – Jakubowi i Maksymilianowi.
  • Zmiana tajemnic różańcowych będzie za tydzień w związku z dzisiejszym Jubileuszem.
  • W naszym Sanktuarium w sklepie vis a vis kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć pamiątki i dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette. Serdecznie zapraszamy!
  • Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby parafii. Zarówno na tacę jak i na konto parafii a także bezgotówkowo złożone w urządzeniu tzw. datkomacie, który znajduje się w przedsionku pod chórem. Bóg zapłać!
  • Wszystkim życzymy dobrego i ciepłego tygodnia pod opieką Patronki naszej Parafii – Maryi z La Salette.