Ogłoszenia na 27.08.2023 r.

 1. Witamy w naszej wspólnocie zakonnej ks. Mariusza Maćkowiaka MS, który rozpoczyna w naszej parafii posługę katechetyczną i duszpasterską. Życzymy Mu Bożego błogosławieństwa, Darów Ducha Świętego i opieki Matki Bożej Saletyńskiej.
 • Dziękujemy ks. Zbigniewowi Drzał – proboszczowi z Letnicy za wygłoszone słowo. Życzymy Mu Błogosławieństwa Bożego. Wychodząc z kościoła możemy wesprzeć dzieło realizowane przez księdza Zbigniewa.
 • W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca. W piątek dodatkowa Msza św. o 15.00, okazja do spowiedzi pół godz. przed Mszą św. W sobotę zapraszamy czcicieli Niepokalanego Serca Maryi Panny na Mszę św. o godz. 7,.00 rano, a po niej nabożeństwo wynagradzające. Serdecznie zapraszamy!
 • Zmiana tajemnic różańcowych za tydzień w niedziele po Mszy św. o g. 10.15.
 • Od 1 września porządek Mszy św. wieczornej o godz. 18.00
 • W miesiącu wrześniu zapraszamy na nabożeństwa ku czci Patronki naszej parafii, codziennie po Mszy św. wieczornej, oraz  na Nowennę  w środę o g.18.30 ( za tydzień g. 17.30). Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
 • W związku z niebawem rozpoczynającym się rokiem szkolnym zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców oraz nauczycieli na Mszę św. w intencji o Boże Błogosławieństwo i dary Ducha św. w nowym roku. Msza będzie w dzień rozpoczęcia zajęć w szkołach czyli w poniedziałek 4 września o godz. 18.00.
 • Wspomnienie liturgiczne:
 • poniedziałek – wspomnienie św. Augustyna
 • Wtorek – wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela
 • Zapraszamy do naszego sklepu z pamiątkami, gdzie można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej Saletyńskiej.

 Jest nowy nr gazety „Dobre Nowiny”. Można wziąć za darmo dla siebie oraz dla znajomych . 

W ostatnim tygodniu wakacji życzymy dużo słońca oraz szczęśliwych powrotów do domów i zapraszamy ponownie za rok nad polskie morze i do naszego Sanktuarium. A jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Bożej Saletyńskiej.