Ogłoszenia na 9.07.2023 r.

  1. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni w czasie wakacyjnym na codzienną Mszę św. o godz. 7.00 oraz 19.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g.7.30 do g.18.50 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego. Można podczas wakacyjnego wypoczynku spotkać się osobiście w ciszy z Jezusem.  
  • W każdą środę o godz. 18.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  • W naszym sklepie, który znajduje się naprzeciw Kaplicy Miłosierdzia Bożego można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Są już kalendarze saletyńskie na 2024 rok oraz nowość:  modlitewnik seniora – serdecznie zapraszamy.
  • Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby wystroju prezbiterium naszego kościoła. Zarówno na tacę a także bezgotówkowo w tzw. datkomacie, który znajduje się w przedsionku pod chórem. Bóg zapłać! 

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia a naszym parafianom wyjeżdzającym na wakacje życzymy wszelkich łask Bożych oraz nabrania sił fizycznych i duchowych.

W tym tygodniu zmarli nasi parafianie:  śp. Alina Staszak, śp. Kazimierz Miszczak oraz śp. Jan Suchowiecki –  pomódlmy się za Nich – dobry Jezu a nasz Panie … a za Rodziny pogrążone w żałobie – Pocieszycielko strapionych…