Ogłoszenia na 16.07.2023 r.

Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni w czasie wakacyjnym na codzienną Mszę św. o godz. 7.00 oraz 19.00. Adoracja Najświętszego Sakramentu codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g.7.30 do g.18.50 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego. Można podczas wakacyjnego wypoczynku spotkać się osobiście w ciszy z Jezusem.  

W najbliższą środę 19 dzień miesiąca lipca. Pragniemy uczcić specjalnym nabożeństwem Patronkę Parafii – Matkę Bożą z La Salette. Zapraszamy na wieczorną Mszę św. o godz. 19.00 a po niej na nabożeństwo oraz procesję z figurą Maryi Płaczącej.

W naszym sklepie, który znajduje się naprzeciw Kaplicy Miłosierdzia Bożego można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Są już kalendarze saletyńskie na 2024 rok oraz nowość:  modlitewnik seniora z większą czcionką a także Posłaniec Matki Bożej o tytule” Łzy Maryi” z płytą z piosenkami saletyńskimi – serdecznie zapraszamy.

Dzisiaj Rada Parafialna po każdej Mszy św. przed wejściem do kościoła zbiera ofiary do puszek na dokończenie prac w prezbiterium. Za ofiarność bardzo dziękujemy! 

Pragniemy bardzo podziękować Panom: Markowi Gadomskiemu, Konradowi Juwko oraz Panom z Kręgu Rodzin za prace na parkingu naszego kościoła oraz na drodze dojazdowej na plebanię! Bóg zapłać za te prace, które będą służyć naszym parafianom oraz gościom odwiedzającym nasze Sanktuarium!

Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy świętej z racji wspomnienia św. Krzysztofa będziemy błogosławić kierowców oraz pojazdy mechaniczne. Wesprzemy także akcję Miva Polska czyli polskich Misjonarzy i Misjonarki głoszących Ewangelię poza naszym krajem.

Parafia p.w. Świętych Joachima i Anny w Letnicy organizuje w październiku pielgrzymkę do Miasta Miłosierdzia – Wilna. Szczegółowy program oraz informacje są umieszczone na plakacie w gablocie przed kościołem!

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia.