Ogłoszenia na 02.07.2023 r.

  1. Witamy wszystkich wypoczywających  w naszej  parafii i na wyspie.  Życzymy  błogosławieństwa Bożego i  miłego  odpoczynku. Zapraszamy na Msze święte o godz. 7.00 i 19.00 oraz na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w środę o godz. 18.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  2. W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek i piątek miesiąca, jest możliwość spowiedzi w piątek od godz. 18.30.

– w poniedziałek  – Święto Apostoła Tomasza

– w czwartek – Błogosławionej Marii Teresy Ledóchowskiej

  • W sklepie, który znajduje naprzeciw Kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników, są już kalendarze saletyńskie na 2024 rok, w których jest zawarte Orędzie Maryi z La Salette oraz fotografie z
    Sanktuariów. Serdecznie polecamy!
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia a naszym parafianom wyjeżdzającym na wakacje życzymy wszelkich łask Bożych oraz nabrania sił fizycznych i duchowych.