Ogłoszenia na 25.06.2023 r.

 

  1. zapraszamy w środę na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej o godz. 18.30. Prośby i podziękowania możemy wpisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.

2. Gościmy dzisiaj S. Annę Juźwiak, Apostolinkę z Krajowej Rady Duszpasterstwa Powołań. Dziękujemy za wygłoszone Słowo i skierowaną do nas zachętę do modlitwy za już powołanych oraz o nowe powołania.   

2. Tydzień temu Rada parafialna zbierała ofiary do puszek na dokończenie prac w prezbiterium naszego kościoła. Zebraliśmy kwotę 3990 zł. Bardzo dziękujemy za ofiarność! 

– w czwartek  – Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła

4. W pierwszą sobotę miesiąca serdecznie zapraszamy czcicieli Niepokalanego Serca Maryi na nabożeństwo wynagradzające ku Jej czci. Program jest następujący:     o godz. 7.00 Msza święta, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec  oraz 15 minutowe rozważanie nad tajemnicami różańca.

5. W sklepie, który znajduje naprzeciw Kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników, są już kalendarze saletyńskie na 2024 rok. Serdecznie zapraszamy!

6. Jest nowy numer modlitewnika „5 minut z Bogiem” na miesiąc lipiec.

6. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia a naszym parafianom wyjeżdzającym na wakacje życzymy wszelkich łask Bożych oraz dobrych i bezpiecznych wakacji.