Ogłoszenia na 18.06.2023 r.

 1. Witamy wszystkich wypoczywających w naszej parafii i na wyspie. Zapraszamy do naszej świątyni na Msze święte oraz nabożeństwa, w sposób szczególny na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.18.30. Prośby i podziękowania można wypisywać na przygotowanych kartkach oraz w księdze intencji.
 • Przypominamy, że wieczorne Msze św. do końca sierpnia są odprawiane o godz. 19.00.
 • Dziś jest ostatnia niedziela w tym roku szkolnym. Dziękujemy pedagogom za całoroczny trud pracy oraz dzieciom za wytrwałość i gratulujemy wyników w nauce. Zapraszamy w najbliższą środę 21 czerwca o godz. 19.00. na Mszę św. na zakończenie roku szkolnego z prośbą o szczęśliwy wypoczynek na wakacjach. Zapraszamy dzieci przed wakacjami do skorzystania z sakramentu spowiedzi – będzie ona w środę 21 czerwca od godz. 18.30.
 •  Jutro 19 dzień miesiąca czerwca. Tego dnia chcemy uczcić specjalnym nabożeństwem Patronkę Parafii – Matkę Bożą z La Salette. Zapraszamy na wieczorną Mszę św. o godz. 19.00, po niej nabożeństwo oraz procesja z figurą Maryi.
 • Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 11.30 w kaplicy Miłosierdzia Bożego będzie pierwsze spotkanie rodziców i nowych kandydatów do sakramentu bierzmowania, którzy go chcą przyjąć w nowym roku szkolnym. Na spotkanie zapraszamy uczniów obecnej klasy ósmej oraz wszystkich starszych, którzy chcieliby przystąpić do sakramentu bierzmowania. Na spotkanie trzeba przyjść z wypełnioną kartą zgłoszeniową, która znajduje się z tyłu kościoła na stoliku z prasą. 
 • Za tydzień w niedzielę z okazji 50 – lecia istnienia dzielnicy Wyspa Sobieszewska zapraszamy na Mszę św. o godz. 11.30 a bezpośrednio po niej na koncert kameralny arii operowych.
 • Za tydzień przez całą niedzielę podejmiemy temat modlitwy i refleksji o kulturze powołaniowej. Pomoże nam w tym Gość–Siostra Anna Juźwiak, Apostolinka z Krajowej Rady Duszpasterstwa Powołań.
 • Wspomnienia liturgiczne:
 • w sobotę – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzcicielabł. Michała Kozala, biskupa i męczennika
 • Dzisiaj po każdej Mszy św. Rada parafialna zbiera ofiary do puszek na dokończenie prac w prezbiterium naszego kościoła . Bardzo dziękujemy za ofiarność! 
 • Wszystkim życzymy dobrego i ciepłego tygodnia pod opieką Patronki naszej Parafii – Maryi z La Salette.