Ogłoszenia na 21.05.2023 r.

Zapraszamy na nabożeństwa majowe z Litanią loretańską codziennie o godz. 17.30w każdą środę o g.  17.30 na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.

  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św. tzw. Zielone świątki.
  • Dzisiaj po każdej Mszy św. Rada parafialna zbiera ofiary do puszek na dokończenie prac w prezbiterium naszego kościoła . Bardzo dziękujemy za ofiarność! 
  • Zapraszamy na Uroczystą Wigilię Zesłania Ducha Świętego w sobotę 27 maja. O godz. 19.30 – Nieszpory ze słowem, o godz. 20.00 – Msza Wigilijna z dodatkowymi czytaniami, po niej Adoracja z modlitwą o wylanie Ducha  Świętego.
  • Z wielką radością chcielibyśmy zaprosić młodzież z naszej Parafii i nie tylko na 27. Spotkanie Młodych w Lednicy, które odbędzie się 3 czerwca w sobotę. To niezwykłe wydarzenie gromadzi młodych ludzi z całej Polski, a nawet spoza jej granic, aby wspólnie celebrować wiarę, dzielić się doświadczeniami oraz spędzić niezapomniane chwile w gronie rówieśników. Zapisy na wyjazd prowadzi ks. Paweł Baran MS. Koszt wyjazdu 180 zł.
  • W naszym sklepie, który jest naprzeciw Kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników.
  •  Jest nowy numer modlitewnika „5 minut z Bogiem” na miesiąc czerwiec, który można go zabierać ze stolika z prasą.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia.