Ogłoszenia na 30.04.2023 r.

  1. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na Msze św. które codziennie od poniedziałku do soboty celebrowane są o godz. 7.00 oraz 18.00.
  • Dziś 4 niedziela wielkanocna zwana Niedzielą Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne do służby Bożej w Kościele.
  • Informujemy, że w najbliższy piątek 5 maja Ksiądz Proboszcz udziela dyspensy od pokarmów mięsnych parafianom oraz osobom przebywającym w naszej parafii. Osoby korzystające z dyspensy prosimy o odmówienie jakiejkolwiek modlitwy w intencji Papieża Franciszka oraz Kościoła.  
  • Od jutra przez cały miesiąc maj zapraszamy na nabożeństwa majowe z Litanią loretańską codziennie o godz. 17.30w każdą środę na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  • Za tydzień 8 maja o godz. 18.00 młodzież naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk J. E. Ks. Abpa Tadeusza Wojdy. Miejscem bierzmowania będzie kościół p. w. św. Wojciecha w Świbnie.

Wspomnienia liturgiczne:

  • W środę – Uroczystość Najświetszej Maryi Panny Królowej, Głoównej Patronki Polski
  • Czwartek – św. Floriana, męczennika. Szczególnie tego dnia będziemy modlić się za strażaków
  • sobota – święto św. Apostłów: Filipa i Jakuba
  • Zachęcamy do ubogacenia się lekturą nowego numeru miesięcznika Dobre Nowiny, który bezpłatnie można zabierać ze stolika z prasą. Można też zabrać go dla innych osób.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia a solenizantom  i jubilatom składamy z serca najlepsze życzenia z naszą kapłańską modlitwą.