Ogłoszenia na 15.01.2023 r.

  1. Dziś przeżywamy drugą niedzielę roku liturgicznego.  Jak ogłaszaliśmy tydzień temu po każdej Mszy św. Rada parafialna zbiera ofiary do puszek na dokończenie prac w prezbiterium naszego kościoła . Bardzo dziękujemy za ofiarność! 
  • W sobotę przypada Dzień Babci a w przyszłą niedzielę Dzień Dziadka, pamiętajmy szczególnie w tych dniach o nich w modlitwie i życzeniach – dziękując za ich życie, służbę w naszych rodzinach i prośmy dla nich o zdrowie i Boże Błogosławieństwo.
  • Za tydzień w sobotę 21 stycznia po wieczornej Mszy świętej czyli o godz. 19.00 zapraszamy na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu naszej Scholii Dziewczęcej. Koncert odbędzie się na zakończenie warsztatów muzyczno – wokalnych, które poprowadzi w pierwszym tygodniu ferii – znana nam już muzykująca Rodzina Fedor z Lublina. Serdecznie zapraszamy wszystkich na wspólne kolędowanie a szczególnie dzieci!    
  • Za tydzień Niedziela Słowa Bożego poświęcona celebracji, refleksji oraz krzewieniu Słowa Bożego. Dzień ustanowiony został przez Papieża Franciszka 30 września 2019 r., we wspomnienie Świętego Hieronima, w 1600. rocznicę jego śmierci.
  • Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia:

wtorek – wspomnienie św. Antoniego z Padwy

czwartek – wspomnienie św. Bpa Sebastiana Pelczara

sobota – wspomnienie św. Agnieszki dziewicy i męczennicy

  • Zapraszamy do naszego sklepu, naprzeciw Kaplicy Bożego Miłosierdzia. Można w nim nabyć różne dewocjonalia a szczególnie związane z kultem Matki Bożej z La Salette.
  • Zachęcamy do zapoznania się z nowym numerem czasopisma „Posłaniec Matki Bożej Saletyńskiej„.
  • Informujemy, że od Nowego Roku zmieniła się cena tygodnika „Gość Niedzielny” – obecna to 10 zł.
  • Rozpoczęliśmy ferie zimowe. Dzieciom i młodzieży życzymy dobrego wypoczynku a solenizantom  i jubilatom tego tygodnia składamy z serca najlepsze życzenia z naszą kapłańską modlitwą.

Informujemy, że zmarła nasza parafianka śp. Danuta Haś, której pogrzeb odbył się wczoraj. Pomódlmy się za Nią – dobry Jezu a nasz Panie … a za Rodzinę pogrążoną w żałobie – Pocieszycielko strapionych…