Ogłoszenia na 11.08.2019 r.

  1. Witamy wszystkich wypoczywających w naszej parafii i na wyspie. Zapraszamy do naszej świątyni na Adorację Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g. 7.30 do g.18.50.

W każdą środę o g.18.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.

 

  1. Tydzień temu przeżyliśmy pierwszą niedzielę miesiąca tzw. inwestycyjną. Zebraliśmy kwotę 6700 zł z których pokryjemy koszty nowego nagłośnienia oraz tapicerki na ławki. Dziękujemy za ofiarność.

 

  1. W czwartek Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi PannyMatki Bożej Zielnej – poświęcenie kwiatów, ziół i owoców ziemi na każdej Mszy św. Porządek Mszy św. jak w niedzielę, czyli o godz. 15; 10.15; 11.30; 19.00.

 

  1. Wspomnienia liturgiczne:

 

  • poniedziałek – wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, męczennika
  • sobota – wspomnienie św. Jacka

 

  1. W naszym Sanktuarium w sklepie vis a vis kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć pamiątki i dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Są już do nabycia kalendarze saletyńskie na 2020 r. Serdecznie zapraszamy!