Ogłoszenia na 7.08.2022 r.

 1. Witamy wszystkich wypoczywających w naszej  parafii i na wyspie. Zapraszamy do naszej świątyni na Adorację Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g.7.30 do g.18.50.W każdą środę o g.18.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
 • Dzisiaj świętujemy w naszej parafii 15 – lecie Koronacji Figury Matki Bożej Saletyńskiej.  Od środy Rekolekcje jubileuszowe poprowadzi ks. Bogusław Kowalski z Warszawy.

Dzisiaj zapraszamy Rodziny i osoby indywidualne na godz. 15.00 – ks. Bogusław Kowalski poprowadzi Czarny Humor w kościele – na żywo… Wszystko to odbędzie się na zewnętrznej scenie obok kościoła a na godz. 20.00 zapraszamy na Apel Maryjny.

 • Zmiana tajemnic różańcowych za tydzień w związku z dzisiejszym Jubileuszem.
 • Wspomnienia liturgiczne:
 • wtorek – Święto Teresy Benedykty od Krzyża
 • środa – wspomnienie św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
 • czwartek – wspomnienie św. Klary, dziewicy
 • piątek –  wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, męczennika
 • W naszym Sanktuarium w sklepie vis a vis kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć pamiątki i dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette. Serdecznie zapraszamy!
 • Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby parafii. Zarówno na tacę jak i na konto parafii a także bezgotówkowo złożone w urządzeniu tzw. datkomacie, który znajduje się w przedsionku pod chórem. Bóg zapłać!
 • Wszystkim życzymy dobrego i ciepłego tygodnia pod opieką Patronki naszej Parafii – Maryi z La Salette.