Ogłoszenia na 5.09.2021 r.

  1. Miesiąc wrzesień poświęcony jest patronce naszej parafii Matce Bożej Saletyńskiej. Zapraszamy na Litanie do Matki Bożej Saletyńskiej po Mszy św. wieczornej o godz.18.00 oraz na  nowennę w każdą środę o godz. 17.30.
  • Pierwsze powakacyjne spotkanie Aspirantów czyli kandydatów na ministrantów oraz Ministrantów będzie w sobotę o godz. 9.30. Spotkanie lektorów będzie o godz. 11.30. Serdecznie zapraszamy nowych chłopców, którzy chcą służyć przy ołtarzu.
  • Wspomnienia liturgiczne:

w środę – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

  • Zachęcamy do ubogacenia się lekturą Gościa niedzielnego Extra o tytule Prymas i Róża – poświęconego Kardynałowi Stefanowi Wyszyńskiemu, którego beatyfikacja będzie za tydzień w Warszawie. Jest także miesięcznik Dobre Nowiny, który bezpłatnie można zabierać ze stolika z prasą. Serdecznie polecamy.
  • Właścicieli Pensjonatów, których reklama znajduje się na banerze przed wejściem do naszego kościoła prosimy o uregulowanie charytatywnie ofiary zgodnie z deklaracją, którą podpisali przy jej zawieraniu. Informujemy że całkowity dochód z tych reklam przeznaczony jest na akcje naszego parafialnego zespołu Caritas.
  • W naszym sklepie, który jest vis a vis Kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć dewocjonalia związane z kultem Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Są do nabycia kalendarze saletyńskie na 2022 rok.
  •  Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia.