Ogłoszenia na 29.08.2021 r.

 1. Witamy w naszej parafii ks. Pawła Obrzuta MS. Życzymy, by posługa w naszej parafii była radością służby Bogu i ludziom. Polecamy w modlitwie i życzymy pięknego kapłańskiego i zakonnego czasu na Wyspie Sobieszewskiej.
 • Przeżywamy dwudziestą drugą niedzielę zwykłą w ciągu roku liturgicznego, witamy wszystkich parafian powracających z urlopów i wakacji oraz gości przybywających do naszej parafii.  
 • W środę rozpoczynamy miesiąc wrzesień poświęcony patronce naszej parafii Matce Bożej Saletyńskiej. Litanie ku Jej czci będziemy codziennie odmawiać na zakończenie Mszy św. wieczornej.
 • Przypominamy, że Msze św. wieczorne od 1 września będą odprawiane o godz. 18.00.
 • Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów i nauczycieli Szkół z Sobieszewa i Wiślinki w środę 1 września o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkół. Będziemy prosić Boga o Jego błogosławieństwo na wyjątkowy nowy rok szkolny.
 • W tym tygodniu będziemy przezywać pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek możliwość spowiedzi od godz. 17. 30. W piątek i sobotę udamy się z posługą do chorych.
 • W pierwszą sobotę miesiąca serdecznie zapraszamy czcicieli Niepokalanego Serca Maryi na nabożeństwo wynagradzające ku Jej czci. Program jest następujący:        o godz. 7.00 Msza święta, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec  oraz 15 minutowe rozważanie nad tajemnicami różańca.
 • Za tydzień w niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
 • Na stoliku z prasą, są rozważania tych, którzy będą beatyfikowani we wrześniu – Prymasa Tysiąclecia Kard. Stefana Wyszyńskiego oraz założycielki Zakładu dla niewidomych w Laskach – Matki Elżbiety Róży Czackiej. 
 • W naszej  świątyni gościmy wystawę „Królowa Polski o wielu obliczach” – są to wizerunki Matki Bożej koronowane przez Prymasa Tysiąclecia. Serdecznie zapraszamy do ubogacenia się wydarzeniem.
 • Zachęcamy do ubogacenia się lekturą nowego numeru miesięcznika Dobre Nowiny, który bezpłatnie można zabierać ze stolika z prasą. Serdecznie polecamy.
 • W naszym sklepie, który jest vis a vis Kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć dewocjonalia związane z kultem Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Są do nabycia kalendarze saletyńskie na 2022 rok.
 •  Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia.