Ogłoszenia na 08.08.2021 r.

 1. Witamy wszystkich wypoczywających w naszej  parafii i na wyspie. Zapraszamy do naszej świątyni na Adorację Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g.7.30 do g.18.50.W każdą środę o g.18.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
 • Dnia 12 września zostanie beatyfikowany Sługa Boży Kardynał Stefan Wyszyński. W naszej  świątyni gościmy wystawę „Królowa Polski o wielu obliczach” – są to wizerunki Matki Bożej koronowane właśnie przez Prymasa Tysiąclecia. Serdecznie zapraszamy do ubogacenia się wydarzeniem.
 • Wspomnienia liturgiczne:
 • poniedziałek – Święto Teresy Benedykty od Krzyża
 • wtorek – wspomnienie św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
 • środa – wspomnienie św. Klary, dziewicy
 • czwartek –  wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, męczennika
 • Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi PannyMatki Bożej Zielnej – poświęcenie kwiatów, ziół i owoców ziemi na każdej Mszy św.
 • W naszym Sanktuarium w sklepie vis a vis kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć pamiątki i dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette. Są także do nabycia kalendarze saletyńskie na 2022r. Serdecznie zapraszamy!
 • Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby parafii. Zarówno na tacę jak i na konto parafii a także bezgotówkowo złożone w urządzeniu tzw. datkomacie, który znajduje się w przedsionku pod chórem. Bóg zapłać!
 • Wszystkim życzymy dobrego i ciepłego tygodnia pod opieką Patronki naszej Parafii – Maryi z La Salette.