Ogłoszenia na 27.06.2021 r.

  1. Rozpoczęły się  wakacje, witamy wszystkich wypoczywających  w naszej  parafii i na wyspie.  Życzymy  błogosławieństwa Bożego i  miłego  odpoczynku. Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.18.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  2. Przypominamy że w czasie wakacyjnym od 1 lipca do 31sierpnia Msza św. wieczorna będzie odprawiana  o godz. 19.00.

Wspomnienia liturgiczne:

We wtorek Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia świętują swoje imieniny ks. Paweł Janaszkiewicz MS, posługujący w naszej parafii oraz ks. Paweł Obrzut MS, który został mianowany katechetą w naszej parafii. Drogim Księżom oraz wszystkim solenizantom najbliższego tygodnia składamy serdeczne życzenia dołączając dar modlitwy.

W sobotę – Święto Świętego Tomasza Apostoła

  • W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek, piątek i sobotę miesiąca, jest możliwość spowiedzi w czwartek i piątek od godz. 18.30.
  • W pierwszą sobotę miesiąca serdecznie zapraszamy czcicieli Niepokalanego Serca Maryi na nabożeństwo wynagradzające ku Jej czci. Program jest następujący: o godz. 7.00 Msza święta, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec  oraz 15 minutowe rozważanie nad tajemnicami różańca.
  • W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  • Dnia 17 lipca w sobotę odbędzie się w naszym kościele Spotkanie Młodych w ramach Saletyńskich Spotkań Młodych w Dębowcu. Zapraszamy młodzież oraz tych, którzy młodo się czują na to wydarzenie – szczegóły na plakatach.
  • W sklepie, który znajduje naprzeciw Kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Serdecznie zapraszamy!
  • Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby parafii. Zarówno na tacę jak i na tzw. tacę wirtualną na konto parafii a także bezgotówkowo złożone w nowym urządzeniu tzw. datkomacie, który znajduje się w przedsionku pod chórem. Bóg zapłać! 
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia a naszym parafianom wyjeżdzającym na wakacje życzymy wszelkich łask Bożych oraz nabrania sił fizycznych i duchowych.