Ogłoszenia na 21.02.2021 r.

  1. Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Postu, kończymy Rekolekcje Wielkopostne, które do Środy Popielcowej głosił ks. Rafał Jarosiewicz. Dziękujemy za głębokie rozważania, które dotykały naszego życia, za poprowadzenie także spotkań dla dzieci i młodzieży oraz Rodziców i nauczycieli. Życzymy Światła Ducha Świętego w posłudze głoszenia Słowa Bożego i wielu inicjatyw ewangelizacyjnych. Będziemy pamiętać w modlitwie w naszym Sanktuarium. Bóg zapłać!
  • Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych:

Droga Krzyżowa w każdy piątek:  g. 17.15 dla dzieci

                                                           g. 18.40 dla dorosłych i młodzieży

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę po Mszy św. o godz.11.30

  • Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.17.30. Prośby i podziękowania można wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła oraz w kaplicy Bożego Miłosierdzia.
  • W piątek przypadają imieniny ks. Mirosława Opieli MS. Już dzisiaj życzymy ks. Mirosławowi Bożego Błogosławieństwa, zdrowia oraz światła Ducha św. w posłudze w naszej parafii oraz dołączamy dar modlitwy.
  • Odpowiadając na zachętę Stolicy Apostolskiej by raz w miesiącu odprawić Mszę św. błagalną w intencji ustąpienia pandemii ze specjalnym formularzem mszalnym. Zapraszamy na taką Mszę świętą – będzie ona celebrowana w poniedziałek 2 lutego o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy do modlitwy w tej aktualnej, dotykającej cały świat intencji.
  • Za tydzień przez całą niedzielę będziemy gościć ze Słowem przedstawicieli Wyższego Seminarium Duchownego z Gdańska.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia i zapraszamy na nabożeństwa pasyjne.
  • Wczoraj odbył się pogrzeb naszego parafianina śp. Ryszarda Schielmanna, a także wczoraj zmarł śp. Edward Wojdyr, o dacie jego pogrzebu poinformujemy w poniedziałek. Pomódlmy się za Nich – Dobry Jezu a nasz Panie … a za Rodziny pogrążone w żałobie – Pocieszycielko strapionych