Ogłoszenia na 27.12.2020 r.

  1. Dziś przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny, modlimy się o świętość rodzin naszej parafii wypraszając łaski u św. Rodziny. Dla ludzi młodych prosimy Boga o dobre przygotowanie do małżeństwa i założenia rodziny.
  • Od poniedziałku 28 grudnia zapraszamy naszych parafian na tzw. Rewizytę Kolędową. Msze święte o godz. 18.00 będą sprawowane w intencji o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Saletyńskiej osób z poszczególnych miejsc i ulic, podanych według planu. Będzie to okazja do modlitwy sąsiedzkiej. Prosimy przynieść na Mszę naczynie z wodą, którą poświęcimy. Otrzymamy tekst błogosławieństwa domu, którego parafianie dokonają we własnym zakresie.

Plan Rewizyty Kolędowej na najbliższy tydzień:

28.12.2020 (pon) – Wiślinka ul. Szkolna numery parzyste, ul. Krańcowa

29.12.2020 (wt) – Wiślinka ul. Szkolna numery nieparzyste, ul. Błotna

30.12.2020 (śr) – Wiślinka ul. Piaskowa, Promykowa, Lazurowa, Wiślana, Ku Pompie, Polna, Wspólna, Dębowa, Topolowa, Źródlana, Diamentowa, Koralowa

02.01.2021 (sob) – Wiślinka ul. Kanałowa, Wałowa, Sportowa, Sobieszewska, Błękitna, Łąkowa, Rumiankowa, Ogrodowa, Agatowa, Bursztynowa

  • W związku z obostrzeniami w dniu 31 grudnia Msza św. dziękczynno – przebłagalna na zakończenie roku będzie celebrowana godzinę wcześniej czyli o godz. 17.00. Poprzedzi ją nabożeństwo dziękczynne o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy!
  • W piątek pierwszy dzień Nowego Roku – Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. o godz. 10.15; 11.30 oraz 18.00. Nie będzie Mszy o godz. 8.15.
  • W pierwszą sobotę miesiąca serdecznie zapraszamy czcicieli Niepokalanego Serca Maryi na nabożeństwo wynagradzające ku Jej czci. Program jest następujący: o godz. 7.00 Msza święta, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec  oraz 15 minutowe rozważanie nad tajemnicami różańca.
  • Za tydzień w niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.

Na ostatnie dni Starego Roku oraz rozpoczęty w piątek Nowy Rok wszystkim życzymy: błogosławieństwa Bożego, zdrowia, ludzkiej życzliwości, Bożej opieki oraz odczytywania i realizowania natchnień Ducha Świętego na każdy dzień nowego roku.