Ogłoszenia na 14.08.2022 r.

  1. Witamy wszystkich wypoczywających w naszej  parafii i na wyspie. Zapraszamy do naszej świątyni na Adorację Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g.7.30 do g.18.50.W każdą środę o g.18.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.

Wyjeżdzającym życzymy szczęśliwych powrotów do domów i zapraszamy ponownie do naszego Sanktuarium.

  • Tydzień temu świętowaliśmy w naszej parafii 15 – lecie Koronacji Figury Matki Bożej Saletyńskiej.  Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w to wydarzenie – szczególnie za upieczenie ciast oraz pomoc w organizacji Festynu Rodzinnego – było to świadectwo aktywności naszej parafii dla przybyłych gości. Wszystkim składamy serdeczne Bóg zapłać!
  • Jutro Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi PannyMatki Bożej Zielnej – poświęcenie kwiatów, ziół i owoców ziemi na każdej Mszy św. które będą odprawiane w porządku niedzielnym.
  • W piątek 19 dzień miesiąca sierpnia. Tego dnia chcemy uczcić specjalnym nabożeństwem Patronkę Parafii – Matkę Bożą z La Salette. Zapraszamy na wieczorną Mszę św. o godz. 19.00 a po niej na nabożeństwo oraz procesję z figurą Maryi.

Wspomnienia liturgiczne:

środa – wspomnienie św. Jacka

sobota – wspomnienie św. Bernarda

  • Zapraszamy do sklepu w którym można nabyć pamiątki i dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette. Serdecznie zapraszamy!