Ogłoszenia na 17.07.2022 r.

  1. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na Msze św. które codziennie od poniedziałku do piątku celebrowane są o godz. 7.00 oraz 19.00. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszyw Kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie po Mszy św. porannej do wieczornej od g.7.30 do g.18.50.

Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.18.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.

  • Dzisiaj Rada parafialna przed wejściem do kościoła zbiera ofiary do puszek na dokończenie prac w prezbiterium naszej świątyni. Za ofiarność bardzo dziękujemy! 
  • We wtorek 19 dzień miesiąca lipca. Pragniemy uczcić specjalnym nabożeństwem Patronkę Parafii – Matkę Bożą z La Salette. Zapraszamy na wieczorną Mszę św. o godz. 19.00 a po niej na nabożeństwo oraz procesję z figurą Maryi Płaczącej.
  • Za tydzień w niedzielę po każdej Mszy świętej z racji wspomnienia św. Krzysztofa będziemy błogosławić kierowców oraz pojazdy mechaniczne. Wesprzemy także akcję Miva Polska czyli polskich Misjonarzy i Misjonarki głoszących Ewangelię poza naszym krajem.
  • Wspomnienia liturgiczne:
  • piątek – święto św. Marii Magdaleny
  • sobota – św. Brygidy patronki Europy
  •  Zapraszamy do naszego sklepu, w którym można tam nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która rzuca światło na bieżące sprawy i problemy Kościoła i świata. Jest nowy numer Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia a solenizantom  i jubilatom składamy z serca najlepsze życzenia z naszą kapłańską modlitwą.