Ogłoszenia na 10.07.2022 r.

  1. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni na Msze św. które codziennie od poniedziałku do piątku celebrowane są o godz. 7.00 oraz 19.00. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w ciszyw Kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie po Mszy św. porannej do wieczornej od g.7.30 do g.18.50.

Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.18.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.

  • Wspomnienia liturgiczne:
  • poniedziałek – Święto św. Benedykta, patrona Europy
  • środa – wspomnienie pustelników św. Andrzeja Świerada i Benedykta
  • sobota –  Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel
  • Zapraszamy do naszego sklepu, który znajduje się naprzeciw Kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  • Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby naszego Sanktuarium – zarówno na tacę jak a także bezgotówkowo złożone w tzw. datkomacie, który znajduje się w przedsionku pod chórem. Za tydzień  Rada parafialna będzie zbierać ofiary do puszek na dokończenie prac w prezbiterium naszego kościoła. Za ofiarność bardzo dziękujemy! 
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która rzuca światło na bieżące sprawy

i problemy Kościoła i świata. Jest nowy numer Posłańca Matki Bożej Saletyńskiej.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia.