Ogłoszenia na 29.05.2022 r.

 1. Zapraszamy na ostatnie nabożeństwa majowe z Litanią loretańską codziennie o godz. 17.30 a od środy rozpoczynamy nabożeństwa czerwcowe. Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa będziemy odmawiać na zakończenie Mszy św. wieczornej.
 • W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św. tzw. Zielone świątki.
 • Tydzień temu zbieraliśmy ofiary na prace wykończeniowe w naszej świątyni. Bardzo dziękujemy za ofiarność – zebraliśmy kwotę 4095 zł.
 • Trwa malowanie naszego kościoła. Msze święte oraz nabożeństwa w dzień powszedni są odprawiane w Kaplicy Miłosierdzia Bożego, a niedzielne normalnie w kościele. Dziękujemy osobom, które wczoraj pomogły sprzątać kościół i przygotować na dzisiaj. Już zapraszamy w najbliższą sobotę 4 czerwca na godz. 14.00 na sprzątanie świątyni. Prosimy przynieść potrzebne do tego narzędzia.
 • W pierwszą sobotę miesiąca serdecznie zapraszamy czcicieli Niepokalanego Serca Maryi na nabożeństwo wynagradzające ku Jej czci. Program jest następujący:

o godz. 7.00 Msza święta, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec  oraz 15 minutowe rozważanie nad tajemnicami różańca.

 • Jasnogórska Rodzina Różańcowa zaprasza wspólnotę oraz pielgrzymów na Mszę św. w sobotę 4 czerwca o godz. 16.00. Po Mszy będzie spotkanie w Sali nad zakrystią.
 • W niedzielę 12 czerwca na Mszy św. o godz. 11.30 Jubileusz 25-lecia kapłaństwa będzie świętował ks. Paweł Janaszkiewicz. Serdecznie zapraszamy.
 • Już pragniemy poinformować że w tegoroczną Uroczystość Bożego Ciała 16 czerwca Msze św. będą w następującym porządku: o g. 8.15 oraz o godz. 18.00. O godz. 10.15 będzie Uroczysta Suma połączona z procesją Eucharystyczną do czterech ołtarzy na terenie parafii jak miało to miejsce przed pandemią.
 • Od 4 do 7 lipca w Dębowcu odbędą się Saletyńskie Spotkania Młodych. Osoby w wieku powyżej 15 lat, chcące dowiedzieć się więcej na ich temat prosimy o kontakt z ks. Pawłem Obrzutem MS lub o zapisywanie się w zakrystii.
 • W naszym sklepie, który jest naprzeciw Kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Są do nabycia książki autorstwa śp. O. Eugeniusza Pokrywki dominikanina: Historia mojego życia.
 •  Jest nowy numer modlitewnika „5 minut z Bogiem” na miesiąc czerwiec, który można go zabierać ze stolika z prasą.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia.