Ogłoszenia na 22.05.2022 r.

 1. Dziś 6 niedziela wielkanocna. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na Wyspę. Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 • Zapraszamy na nabożeństwa majowe z Litanią loretańską codziennie o godz. 17.30w każdą środę o g.  17.30 na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
 1. Informujemy, że od jutra przez okres około 3 tygodni będzie malowanie naszej świątyni. Msze święte w dzień powszedni będą odprawiane w Kaplicy Miłosierdzia Bożego, a niedzielne normalnie w kościele.
 2. Dzisiaj Rada Parafialna po Mszy św. zbiera ofiary do puszek na prace wykończeniowe w prezbiterium. Za ofiarność serdecznie dziękujemy!
 3. Od 4 do 7 lipca w Dębowcu odbędą się Saletyńskie Spotkania Młodych. Osoby w wieku powyżej 15 lat, chcące dowiedzieć się więcej na ich temat prosimy o kontakt z ks.Pawłem Obrzutem MS lub o zapisywanie się w zakrystii.
 1. Wspomnienia liturgiczne:
 2. wtorek – wspomnienie  Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych
 3. czwartek – wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana
 • Informujemy, że tymczasowo wstrzymujemy zbiórkę potrzebnych rzeczy dla Uchodźców z Ukrainy ponieważ mamy ich jeszcze wiele zebranych. Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli tą szlachetną inicjatywę – Bóg zapłać!
 • W naszym sklepie, który jest naprzeciw Kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Są już do nabycia książki autorstwa śp. O. Eugeniusza Pokrywki dominikanina: Historia mojego życia.
 1. W tym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Józefa Królak, pogrzeb odbędzie się w czwartek. Pomódlmy się za Nią – dobry Jezu a nasz Panie … a za Rodzinę pogrążoną w żałobie – Pocieszycielko strapionych…
 2. Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia a solenizantom  i jubilatom składamy z serca najlepsze życzenia z naszą kapłańską modlitwą.