Ogłoszenia na 22.05.2022 r.

  1. Dziś 5 niedziela wielkanocna. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę.
  • Zapraszamy na nabożeństwa majowe z Litanią loretańską codziennie o godz. 17.30w każdą środę o g.  17.30 na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  • W czwartek 19 maja rozpoczynamy w naszym Sanktuarium comiesięczne nabożeństwa ku czci Matki Bożej Saletyńskiej.

Od maja do września każdego dziewiętnastego dnia miesiąca spotykać się będziemy o godz. 18.00 na Mszy świętej (w lipcu i sierpniu o godz. 19.00) aby przez wspólną modlitwę oraz procesję z figurą Pani Saletyńskiej prosić Boga o miłosierdzie i potrzebne łaski. Serdecznie zapraszamy.

  1. Dzieci klas czwartych  będą obchodzić Rocznicę Swojej Pierwszej Komunii świętej za tydzień w niedzielę 22 maja na Mszy św. o godz. 11.30.
  2. Informujemy, że od dnia 23 maja przez okres około 3 tygodni będzie malowanie naszej świątyni. Msze święte w dzień powszedni będą odprawiane w Kaplicy Miłosierdzia Bożego, a niedzielne normalnie w kościele.
  3. Za tydzień w niedzielę Rada Parafialna będzie zbierała ofiary do puszek na prace wykończeniowe w prezbiterium.

W kalendarzu liturgicznym:

  • w poniedziałek – wspomnienie św. Andrzeja Boboli, męczennika, patrona Polski 

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia a solenizantom  i jubilatom składamy z serca najlepsze życzenia z naszą kapłańską modlitwą.