Ogłoszenia na 6.03.2022 r.

  1. Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Postu.

Przeżyliśmy przez ostatni tydzień Misje święte, które głosił ks. Rafał Jarosiewicz z Koszalina wraz ze Wspólnotą Zanurzeni w Miłości. Dziękujemy Bogu oraz Patronce Parafii – Maryi z La Salette: za ten wyjątkowy czas łaski, za głębokie rozważania, które dotykały naszego życia oraz za świadectwa wiary, których wysłuchaliśmy. Jeszcze raz dziękujemy Drodzy Parafianie za uczestnictwo w Misjach i ufamy, że ten czas wyda Błogosławione owoce w życiu Was, Waszych Rodzin oraz naszej Parafii. Wspólnotę Zanurzeni w Miłości oraz Księdza Rafała wspieramy naszą modlitwą!

  • Zapraszamy do udziału w Nabożeństwach Pasyjnych:

Droga Krzyżowa w każdy piątek:  g. 17.15 dla dzieci

                                                           g. 18.40 dla dorosłych i młodzieży

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w każdą niedzielę po Mszy św. o godz.11.30

  • Zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.17.30. Prośby i podziękowania można wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła oraz w kaplicy Bożego Miłosierdzia.
  • W naszym sklepie, który znajduje się naprzeciw Kaplicy Miłosierdzia Bożego można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette  Pojednawczyni Grzeszników. Serdecznie zapraszamy.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia i zapraszamy na nabożeństwa pasyjne.

W tym tygodniu zmarł nasz parafianin śp. Marek Sójka, pomódlmy się za Niego – dobry Jezu a nasz Panie … a za Rodzinę pogrążoną w żałobie – Pocieszycielko strapionych…