Ogłoszenia na 20.02.2022 r.

  1. Za tydzień rozpoczniemy Misje święte w naszej parafii, które potrwają do piątku 4 marca.Poprowadzi je ks. Rafał Jarosiewicz z Koszalina wraz z ekipą ewangelizacyjną. Tematem przewodnim tych misji są słowa: Jak być szczęśliwym na co dzień i mieć głęboką relację z Bogiem. Prosimy, by tak zorganizować swoje zajęcia, by  jak najliczniej osobiście i rodzinami skorzystać w tego wyjątkowego czasu łaski. Szczegółowy program z tematami każdego dnia jest w wydrukowanym folderze, który można zabierać ze stolika z prasą. Prosimy, by zabrać folder dla rodziny czy sąsiadów, którzy wyjechali na ferie zimowe.
  • Fundusz Pomocy Dzieciom i Młodzieży im. Matki Bożej z La Salette przypomina o możliwości przekazania 1% podatku na jego cele. Fundusz od wielu lat wspiera dzieci i młodzież w trudnej sytuacji życiowej w tym także dzieci z naszej parafii. Szczegółowe informacje jak można wspomóc Fundusz są umieszczone w gablocie.
  • Podczas ostatniego spotkania Rady Parafialnej podjęto decyzję, że w każdą III niedziele miesiąca będą zbierane ofiary na wykończenie prac w prezbiterium naszej świątyni. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła po zakończonej Mszy św. można nas wspomóc. Za złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać!
  • Trwają ferie zimowe – dzieciom, młodzieży i nauczycielom życzymy Bożego Błogosławieństwa na ten czas oraz dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do udziału w Misjach świętych na żywo oraz poprzez transmisję internetową i prosimy o poinformowanie i zaproszenie bliskich oraz sąsiadów.
  • W tym tygodniu zmarli nasi parafianie śp. Alfreda Kowalewska oraz śp. Andrzej Bezubka  – pomódlmy się za Nich – dobry Jezu a nasz Panie … a za Rodziny pogrążone w żałobie – Pocieszycielko strapionych…