Ogłoszenia na 26.12.2021 r.

  1. Weszliśmy już w klimat Świąt Bożego Narodzenia – ale na początku pragniemy podziękować za czas Adwentu przeżyty szczególnie z dużą ilością dzieci obecnych podczas Mszy Roratnich. Dziękuje Rodzicom za troskę o takie religijne wychowanie swoich dzieci.
  • A teraz świąteczne podziękowania – Wam tu obecnym na liturgii w kościele, osobom, które z nami modlą się poprzez transmisję internetową. Dziękujemy Państwu Złotowskim za ofiarowanie choinki. Rodzinom z Bogatki na ręce Pań: Justyny oraz Aleksandry za projekt i wykonanie żłóbka betlejemskiego i dekoracji w prezbiterium. Do tych osób dołączamy ks. Pawła Janaszkiewicza MS. Dziękuje Panu kościelnemu Romanowi Gorczyńskiemu za prace przygotowujące do Świąt.

Dziękujemy za oprawę muzyczną Pasterki naszemu chórowi parafialnemu, który przyjął nazwę GAUDETE (oznacza: Radujcie się) oraz jego dyrygentowi i zarazem naszemu organiście – Panu Mateuszowi.

Podziękowania dla kapłanów mojej wspólnoty zakonnej – ks. Pawłowi, Mirosławowi oraz drugiemu ks. Pawłowi za adwentową posługę oraz prace przygotowujące do Świąt.

Pragniemy także podziękować naszym parafianom, którzy prosili o anonimowość –

za dary serca dla naszej wspólnoty zakonnej.

Wszystkim składamy serdeczne: Bóg zapłać!

  • Jutro w sobotę Uroczystość Bożego Narodzenia – porządek Mszy św.: o godz. 10.15, 11.30 oraz 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.15.
  • Najbliższa niedziela to Uroczystość Świętej Rodziny z Nazaretu. Włączmy się tego dnia do modlitwy w intencji naszych rodzin.
  • Po Świętach, od poniedziałku 27 grudnia zapraszamy naszych parafian na Msze święte o godz. 18.00 w intencji o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Saletyńskiej. Szczegółowy wykaz ulic jest wywieszony na drzwiach kościoła, w gablocie oraz na stronie internetowej.
  •  Podnieś rękę Boże Dziecię, błogosław… – życzymy Wam Kochani: niech ten czas Świąt będzie czasem wzmocnienia więzi rodzinnych i pobycia ze sobą a Nowonarodzony Jezus niech błogosławi naszym rodzinom. Zachęcamy, by te Święta przeżyć w wolności od dyskutowania o szczepieniach i polityce. By rozmawiać ze sobą o tym co jest wartościowe: może – o nadziejach i marzeniach jakie nosimy w sercach. By również usłyszeć tę prawdę, że dla Boga każdy z nas jest najważniejszy! Wspieramy te życzenia naszą kapłańską modlitwą! Wesołych Świąt!