Ogłoszenia na 22.08.2021 r.

 1. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii. Zapraszamy do na Adorację Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g.7.20 do g.18.50. Wyjeżdzającym życzymy szczęśliwych powrotów do domów i zapraszamy ponownie do naszego Sanktuarium.
 • Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.18.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
 • Wspomnienia liturgiczne:
 • wtorek – Święto św. Bartłomieja
 • czwartek – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Msze św. o godz. 7.00 i 19.00.
 • piątek –  wspomnienie św. Moniki
 • sobota – wspomnienie św. Augustyna
 • Dnia 26.08 o godz. 19.00 (czwartek) zostanie odprawiona Msza św. w intencji członków Jasnogórskiej Rodziny Różańcowej i pielgrzymów wyjeżdzających do Górki Klasztornej i Skrzatusza. Pielgrzymka odbędzie się 04.09 – koszt wyjazdu to 110 zł. Pieniądze będą zbierane 26.08 pół godziny przed Mszą św. o godz. 18.30 w przedsionku kościoła. Zbiórka wyjeżdżających w dniu 04.09 na parkingu przy kościele o godz. 6.00.
 • Modlitewnik „5 minut z Bogiem” na miesiąc wrzesień można zabierać ze stolika z prasą, są także Rozważania tych, którzy będą beatyfikowani we wrześniu – Prymasa Tysiąclecia Kard. Stefana Wyszyńskiego oraz założycielki Zakładu dla niewidomych w Laskach – Matki Elżbiety Róży Czackiej. 
 • W naszej  świątyni gościmy wystawę „Królowa Polski o wielu obliczach” – są to wizerunki Matki Bożej koronowane przez Prymasa Tysiąclecia. Serdecznie zapraszamy do ubogacenia się wydarzeniem.
 • Zapraszamy do naszego sklepu z pamiątkami, gdzie można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej Saletyńskiej. Są już kalendarze saletyńskie na 2022 rok.
 • Wszystkim życzymy dobrego i ciepłego tygodnia pod opieką Patronki naszej Parafii – Maryi z La Salette.