Ogłoszenia na 4.07.2021 r.

 1. Witamy wszystkich przybywających do naszej parafii i na wyspę. Życzymy błogosławieństwa Bożego i miłego wypoczynku. Zapraszamy do naszej świątyni w czasie wakacyjnym na Adorację Najświętszego Sakramentu codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g.7.30 do g.18.50 w Kaplicy Miłosierdzia Bożego. Można podczas wakacyjnego wypoczynku spotkać się osobiście w ciszy z Jezusem.  
 2. Przypominamy że w czasie wakacyjnym Msza św. wieczorna jest odprawiana  o godz. 19.00.
 3. W każdą środę o godz. 18.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
 • Dnia 17 lipca w sobotę odbędzie się w naszym kościele Spotkanie Młodych w ramach Saletyńskich Spotkań Młodych w Dębowcu. Zapraszamy młodzież oraz tych, którzy młodo się czują na to wydarzenie – szczegóły na plakatach. Na stronie naszej parafii jest formularz zgłoszeniowy.
 • W naszym sklepie, który znajduje się naprzeciw Kaplicy Miłosierdzia Bożego można nabyć dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Serdecznie zapraszamy.
 • Wspomnienia liturgiczne:
  • wtorek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej
  • czwartek – wspomnienie św. Jana z Dukli

­­­

 • Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby parafii. Zarówno na tacę jak i na tzw. tacę wirtualną na konto parafii a także bezgotówkowo złożone w urządzeniu tzw. datkomacie, który znajduje się w przedsionku pod chórem. Bóg zapłać!
 • W dniach od 22 czerwca do 2 lipca w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu odbyła się Kapituła Prowincjalna Misjonarzy Saletynów. Podsumowała ona pracę naszej Prowincji oraz wytyczyła nowe zadania na następne trzech-lecie. Dokonała także wyboru Prowincjała – został nim ks. Grzegorz Zembroń MS, który pełnił te funkcję przez ostatnie 3  lata, a Jego radnymi są: ks. Jan Kijek MS i ks. Czesław Hałgas MS. W modlitwie polećmy nasze Zgromadzenie Zakonne: Pod Twoją obronę…
 • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i całego tygodnia a naszym parafianom wyjeżdzającym na wakacje życzymy wszelkich łask Bożych oraz nabrania sił fizycznych i duchowych.