Ogłoszenia na 6.06.2021 r.

  1. Witamy wszystkich wypoczywających w naszej parafii i na wyspie. Zapraszamy do naszej świątyni na Msze święte oraz nabożeństwa, w sposób szczególny na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej w każdą środę o g.17.30. Prośby i podziękowania można wypisywać na przygotowanych kartkach oraz w księdze intencji.
  • Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 17.45 a niedzielę na zakończenie Mszy św. wieczornej.
  • Pragniemy podziękować naszym parafianom za pomoc w przeżyciu Prymicji ks. Karola Pietrusika MS oraz Uroczystości Bożego Ciała – szczególnie za dekoracje ulic i mostu, kościoła oraz własnych domów. Dziękujemy paniom florystkom z Bogatki z Rodzinami, p. Teresie Kuczyńskiej oraz Jej Rodzinie, chórowi parafialnemu, Liturgicznej Służbie Ołtarza, ks. Pawłowi za dekoracji prezbiterium oraz wszystkim zaangażowanym w te wydarzenia religijne.
  • Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziny oraz nauczycieli na Mszę św. dziękczynną na zakończenie Roku Szkolnego. Będzie ona w piątek 18 czerwca o godz. 18.00.
  • Chłopców, którzy chcą dołączyć do Liturgicznej Służby Ołtarza zapraszamy na pierwsze spotkanie w sobotę 12 czerwca o godz. 10.00.
  • Wspomnienia liturgiczne:
  • poniedziałek – wspomnienie św. Jadwigi Królowej
  • piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa
  • sobota – wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Marii Panny
  • Wszystkim życzymy dobrego i ciepłego tygodnia pod opieką Patronki naszej Parafii – Maryi z La Salette.