Ogłoszenia na 16.05.2021 r.

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe z Litanią loretańską codziennie o godz. 17.45.
  • W środę dnia 19 maja podczas Mszy św. o godz. 18.00 młodzież naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk J.E. Ks. Abpa Tadeusza Wojdy SAC. Z racji ograniczenia ilości osób w kościele prosimy by w środę dać możliwość uczestniczenia rodzinom bierzmowanych.
  • Nowenna do Matki Bożej Saletyńskiej będzie wyjątkowo w czwartek 20 maja o godz. 17.30. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.
  • Tak jak w zeszłym roku pragniemy każdego 19 dnia  – miesięcy: od maja do września uczcić specjalnym nabożeństwem Patronkę naszej Parafii – Matkę Bożą z La Salette. W związku z bierzmowaniem, które będzie 19 maja zapraszamy w czwartek 20 maja na wieczorną Mszę św. o godz. 18.00 a po niej na nabożeństwo oraz procesję z figurą Matki Bożej Saletyńskiej.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha św. tzw. Zielone świątki.
  • W czwartek 27 maja Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa czyli Bożego Ciała. Msze św. będą w porządku niedzielnym. Na zakończenie każdej Mszy uwielbimy Chrystusa Adoracją a po niej kapłan pobłogosławi Najświętszym Sakramentem naszą Parafię przed wejściem do kościoła. Z racji trwającej pandemii mimo tego, że nie będzie procesji ulicami parafii zapraszamy wszystkich do przystrojenia swoich domów symbolami religijnymi.
  • Bardzo dziękujemy za wszystkie ofiary składane na potrzeby parafii. Zarówno na tacę jak i na tzw. tacę wirtualną na konto parafii a także bezgotówkowo złożone w tzw. datkomacie, który znajduje się w przedsionku pod chórem. Bóg zapłać! 
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej, która rzuca światło na bieżące sprawy

i problemy Kościoła i świata.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia.