Ogłoszenia na 9.05.2021 r.

  1. Wczoraj dzieci klas trzecich przeżyły Uroczystość swojej I Komunii św. Jeszcze raz gratulujemy Dzieciom oraz ich Rodzinom tego pięknego duchowego wydarzenia.  Codziennie od poniedziałku do piątku będziemy przeżywać ich tzw. Biały Tydzień. Rozpoczynamy Nabożeństwem Majowym o godz. 17.45 a potem Msza święta.

Nabożeństwo majowe jest także na Górkach Wschodnich codziennie o godz. 18.00.

  • Za tydzień w niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  • W sobotę 15 maja nasz parafianin diakon Karol Pietrusik MS przyjmie święcenia kapłańskie w Sanktuarium Matki Bożej Saletyńskiej w Dębowcu. Mszę  św. prymicyjną w naszym kościele ks. Karol będzie celebrował w niedzielę 30 maja o godz. 11.30. Otoczmy go naszą modlitwą oraz prośmy o nowe powołania kapłańskie i zakonne – szczególnie z naszej wspólnoty parafialnej.
  • Dnia 19 maja młodzież naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk J.E. Ks. Abpa Tadeusza Wojdy SAC. Spotkanie przygotowujące odbędzie się w środę 12 maja o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa.
  • Wspomnienia liturgiczne:
  • czwartek – wspominamy Matkę Bożą Fatimską oraz 40. rocznicę zamachu na Jana Pawła II
  • piątek – święto Świętego Macieja, apostoła
  • sobota – wspomnienie św. Zofii, męczennicy
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia a solenizantom  i jubilatom składamy z serca najlepsze życzenia z naszą kapłańską modlitwą.