Ogłoszenia na 11.04.2021 r.

  1. Dziś druga niedziela wielkanocna tzw. Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zaczynamy nią Tydzień Miłosierdzia.

Dzisiaj o godz. 15.00 zapraszamy na dodatkową Mszę św. Rozpoczniemy ją Koronką do Miłosierdzia Bożego.

Dzisiejsza niedziela jest dniem Święta patronalnego Caritas. Wszystkim osobom zaangażowanym w nasz parafialny Caritas – dziękujemy za poświęcony czas i troskę o potrzebujących i przeprowadzenie wielu akcji w naszej parafii. Zbiórka do puszek po każdej mszy św. na potrzeby Caritas Archidiecezji gdańskiej.  

  • Przyszła niedziela będzie obchodzona jako Niedziela Biblijna i rozpocznie Tydzień Biblijny.
  • Tydzień temu w pierwszą niedzielę tzw. inwestycyjną zebraliśmy razem: na tacę, konto parafialne oraz datkomat. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
  • Biorąc pod uwagę trwający stan epidemii, przypominamy, że na wypełnienie przykazania kościelnego dotyczącego spowiedzi św. i przyjęcia Komunii Świętej w okresie wielkanocnym jest czas do Uroczystości Trójcy Przenajświętszej, która w tym roku przypada 30 maja.
  • Dnia 14 kwietnia będziemy przeżywać Święto Chrztu Polski.
  •   Modlitewnik „5 minut z Bogiem” na czas wielkanocny rozszedł się już w całości. Zamówiliśmy go jeszcze – po niedzieli będzie jeszcze można go zabrać ze stolika z prasą.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia.