Ogłoszenia na 7.02.2021 r.

  1. Gościmy w naszej parafii ks. Wiesława Burskiego MS. Dziękujemy za wygłoszone słowo i życzymy Bożego Błogosławieństwa w posłudze kapłańskiej.
  • We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego, Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się dzisiaj za osoby powołane do życia zakonnego. Prosimy także Was o modlitwę za nasze Zgromadzenie Zakonne Misjonarzy Saletynów o wierność charyzmatowi oraz o nowe powołania do Służby Bożej w naszej rodzinie zakonnej. Tego dnia będziemy mogli wesprzeć ofiarą na tacę zakony kontemplacyjne naszej Archidiecezji, w której mamy obecnie  cztery  wspólnoty  żeńskie:  Siostry Benedyktynki w Żarnowcu, Siostry Betlejemitki w Grabowcu, Siostry Karmelitanki Bose w Gdyni Orłowie i Siostry Karmelitanki Bose w Gdyni Orłowie i Siostry Karmelitanki Bose w Suchej Hucie (klasztor w budowie).
  • Spotkanie Rodziców oraz dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej będzie się we wtorek 2 lutego. Rozpoczniemy je Mszą świętą o godz. 18.00

.

  • Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania będzie się za tydzień w niedzielę 7 lutego. Rozpoczniemy je Mszą św. o godz. 11.30.
  • Za tydzień w niedzielę na Mszy św. o godz. 10.15 zostaną przyjęci do grona Służby Liturgicznej Ołtarza nowi kandydaci.
  • W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek i piątek miesiąca, możliwość spowiedzi od godz. 17.30.
  • Wspomnienia liturgiczne tego tygodnia:

środa – wspomnienie św. Błażeja orędownika i opiekuna w chorobach gardła

piątek – wspomnienie św. Agaty

  • Zachęcamy do ubogacenia się lekturą nowego numeru miesięcznika Dobre Nowiny, który bezpłatnie można zabierać ze stolika z prasą. Można też zabrać go dla osób, które skorzystają z tego sposobu ewangelizacji.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia.
  1. W tym tygodniu zmarła nasza parafianka śp. Elżbieta Czuba, pomódlmy się za Nią – dobry Jezu a nasz Panie … a za Rodzinę pogrążoną w żałobie – Pocieszycielko strapionych…