Ogłoszenia na 3.01.2021 r.

  1. Dziś przeżywamy II niedzielę po Narodzeniu Pańskim.
  • W środę Uroczystość Objawienia PańskiegoTrzech Króli, na każdej

 Mszy św. poświęcenie kadzidła i kredy. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.

  • W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Święto Chrztu Pańskiego.
  • Zapraszamy naszych parafian na tzw. Rewizytę Kolędową, którą rozpoczęliśmy tydzień temu. Msze święte o godz. 18.00 będą sprawowane w intencji o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Saletyńskiej osób z poszczególnych miejsc i ulic, podanych według planu. Będzie to okazja do modlitwy sąsiedzkiej. Prosimy przynieść na Mszę naczynie z wodą, którą poświęcimy a błogosławieństwo domu, parafianie dokonają już sami.

Plan Rewizyty na najbliższy tydzień:

04.01.2021 (pon) – Wiślinka ul. Złota, Platynowa, Brzozowa, Jabłoniowa, Ustronna, Pocztowa Klonowa, Brzegowa, Krótka, Osiedlowa, Różana, Szczęśliwa i Radosna

05.01.2021 (wt) – Wiślinka ul. Kwiatowa, Lawendowa, Kryształowa, Tęczowa i Bajeczna

07.01.2021 (czw) – Wiślinka ul. Słoneczna, Pleniewo

08.01.2021 (pt) – Bogatka

09.01.2021 (sob) – Trzcinisko

Po zakończonym 2020 roku pragniemy poinformować, że w minionym roku pierwszy raz Komunię św. przyjęło 31 dzieci, Sakrament Bierzmowania 22 młodych, związało się sakramentem małżeństwa 13 par, sakrament chrztu św. przyjęło 24 dzieci a odeszło do wieczności 43 osoby. Dziękujemy wszystkim grupom i wspólnotom działającym w naszej parafii, osobom indywidualnym oraz rodzinom za zaangażowanie i Wasze świadectwo wiary.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia a dzieciom, które wczoraj rozpoczęły ferie zimowe życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku.