Ogłoszenia na 25.12.2020 r.

  1. Akcja „Choinka”  na które składa się: ofiarowanie choinek a później: wycięcie, transport i postawienie ich w kościele.

Podziękowania dla darczyńców choinek: Państwa Kuleszo oraz Pani Kamili Dźwigoń a także dziękujemy Panu Lucjanowi Złotowskiemu za transport choinek do kościoła.

Szczególne podziękowania niech przyjmą strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej GdańskSobieszewo: p. komendant Adam Kaczmarek, Państwo Krystyna i Radosław Podhajscy oraz Dariusz Parlicki, Mateusz Puzdrowski, Bartosz Stępniewski, Kacper Dziurzyński, Artur Chrupek, Oliwer Łapin oraz pan Cezary Wolecki.

Dziękujemy za projekt i wykonanie żłóbka betlejemskiego Rodzinom z Bogatki na ręce Pań: Justyny oraz Aleksandry. Pierwszemu Kręgowi Rodzin (rodzicom i dzieciom) dziękujemy za dekoracje choinek a także Panu kościelnemu Romanowi Gorczyńskiemu wraz z małżonką.

Za oprawę muzyczną Pasterki dziękujemy naszemu chórowi parafialnemu i jego dyrygentowi i zarazem organiście Panu Mateuszowi oraz Drugiemu Kręgowi Rodzin za Liturgię Słowa.

Pragniemy także podziękować naszym parafianom, którzy prosili o anonimowość – za dary serca dla naszej wspólnoty zakonnej. Wszystkim Bóg zapłać!

  • Jutro w piątek Uroczystość  Bożego Narodzenia – porządek Mszy św.: o godz. 10.15, 11.30 oraz 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.15.
  • We sobotę święto św. Szczepana – pierwszego męczennika. Porządek Mszy św.: o godz. 8.15, 10.15 oraz 11.30 a także o godz. 18.00.
  • niedzielę, 27 grudnia przeżywać będziemy uroczystość Świętej Rodziny z Nazaretu. Zapraszamy tego dnia do modlitwy w intencji naszych rodzin.
  • Po Świętach, od poniedziałku 28 grudnia zapraszamy naszych parafian na Msze święte o godz. 18.00 w intencji o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Saletyńskiej. Z racji pandemii oraz ograniczenia ilości osób w świątyni zapraszamy na dany dzień mieszkańców podanych miejsc i ulic. Szczegółowy wykaz jest na ogłoszeniach przy wejściu do kościoła, na stronie internetowej oraz w liście, który dotarł do każdego domu naszych parafian wraz z życzeniami świątecznymi i noworocznymi. Ufamy, że uda nam się spotkać z Wami tu w kościele na tzw. REWIZYCIE KOLĘDOWEJ.

Już informujemy, że w związku z obostrzeniami w dniu 31 grudnia Msza św. wieczorna na zakończenie roku będzie celebrowana godzinę wcześniej czyli o godz. 17.00. Poprzedzi ją nabożeństwo dziękczynne o godz. 16.30. Serdecznie zapraszamy!