Ogłoszenia na 20.12.2020 r.

  1. Dziś przeżywamy czwartą niedzielę Adwentu, która wprowadza nas w bezpośrednie przeżywanie świąt Narodzenia Pańskiego.
  • Do środy zapraszamy wieczorem na Roraty a w czwartek rano na ostatnie Roraty o godz. 7.00.
  • Spowiedź przedświąteczna będzie we wtorek i środę od godz. 16.00 do godz.18.00.
  • We czwartek Wigilia Uroczystości Narodzenia Pańskiego. Przypominamy o tradycyjnym postnym charakterze Wieczerzy Wigilijnej i zapraszamy na Uroczystą Pasterkę o godz. 24.00. Z racji pandemii oraz ograniczenia ilości osób w świątyni będziemy celebrować także dodatkową Pasterkę o godz. 22.00 .
  • We piątek Uroczystość Bożego Narodzenia – porządek Mszy św.: o godz. 10.15, 11.30 oraz 18.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 8.15.
  • W sobotę święto św. Szczepana – pierwszego męczennika. Porządek Mszy św. jak w niedzielę. Składka tego dnia przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
  • W kończącym się Adwencie pragniemy podziękować Parafialnej Grupie Caritas za przeprowadzenie akcji sprzedaży opłatków, kartek świątecznych i świec wigilijnych. Pragniemy także podziękować naszym parafianom za dary serca dla naszej wspólnoty zakonnej.
  • Po Świętach, od poniedziałku 28 grudnia zapraszamy naszych parafian na Msze święte o godz. 18.00 w intencji o Boże Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę Matki Bożej Saletyńskiej. Z racji pandemii oraz ograniczenia ilości osób w świątyni zapraszamy na dany dzień mieszkańców podanych miejsc i ulic. Szczegółowy wykaz jest na ogłoszeniach przy wejściu do kościoła, na stronie internetowej oraz w liście, który ufamy że dotarł do każdego domu naszych parafian wraz z życzeniami świątecznymi i noworocznymi.
  • Na niedzielne świętowanie oraz ostatni tydzień Adwentu przyjmijmy Boże Błogosławieństwo.