Ogłoszenia na 6.09.2020 r.

 1. Miesiąc wrzesień poświęcony jest patronce naszej parafii Matce Bożej Saletyńskiej. Zapraszamy na Litanie do Matki Bożej Saletyńskiej po Mszy św. wieczornej o godz.18.00 oraz na  nowennę w każdą środę o godz. 17.30. 
 • Spotkanie Rodziców oraz dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w niedzielę 4 października. Rozpoczniemy je Mszą świętą o godz. 10.15. Informujemy, że Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 8 maja 2021 roku a rocznica 1 Komunii św. będzie 20 czerwca 2021 roku.
 • Kandydatów do bierzmowania czyli obecnie uczniów kl. 1 szkoły średniej zapraszamy wraz z Rodzicami na pierwsze spotkanie przygotowujące do tego sakramentu dnia 28 września (tj. poniedziałek) na Mszę św. o godz. 18.00. Prosimy kandydatów do bierzmowania, którzy jeszcze nie zgłosili swojej deklaracji o zgłoszenie jej w zakrystii lub u ks. Mirosława.
 • W piątek 11 września zapraszamy na Wieczorne Uwielbienie. Spotkanie Wrześniowe Rozmodlenie. Zanurz się w Chrystusie rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00.
 • Próba chóru w środę o godz. 19.00. Serdecznie zapraszamy nowe osoby.
 • Dnia 17 września tj. czwartek zapraszamy na Górki Wschodnie gdzie przy nowo zamontowanym krzyżu na miejscu starego o godz.16.00 zostanie odprawiona Msza św. Od 21 lat jest to miejsce modlitwy mieszkańców parafii. Serdecznie zapraszamy!
 • Wspomnienia liturgiczne:

wtorek – Święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny

 • Pragniemy wyrazić naszą wdzięczność Państwu Rutkowskim oraz p. Marianowi Cherek za wykonanie prac na terenie przykościelnym. Bóg zapłać!
 • Zachęcamy do ubogacenia się lekturą nowego numeru miesięcznika Dobre Nowiny, który bezpłatnie można zabierać ze stolika z prasą. Jest w nim m. in. artykuł o Matce Bożęj Saletyńskiej – patronce naszej parafii. Serdecznie polecamy.
 • W naszym sklepie, który jest vis a vis Kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć dewocjonalia związane z kultem Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Są do nabycia kalendarze saletyńskie na 2021 rok.
 •  Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia.