Ogłoszenia na 30.08.2020 r.

  1. Witamy w naszej parafii ks. Mirosława Opielę MS. Życzymy, by posługa w naszej  parafii była radością służby Bogu i ludziom. Polecamy w modlitwie i życzymy pięknego kapłańskiego i zakonnego czasu na Wyspie Sobieszewskiej.
  • Przeżywamy dwudziestą drugą niedzielę zwykłą w ciągu roku liturgicznego, witamy wszystkich parafian powracających z urlopów i wakacji oraz gości przybywających do naszej parafii.  
  • We wtorek rozpoczynamy miesiąc wrzesień poświęcony patronce naszej parafii Matce Bożej Saletyńskiej.  Litanie ku Jej czci będziemy codziennie odmawiać po Mszy św. wieczornej.
  • Przypominamy, że Msze św. wieczorne od 1 września będą odprawiane o godz. 18.00.
  • Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów i nauczycieli Szkół z Sobieszewa i Wiślinki we wtorek 1 września o godz. 18.00. Zapraszamy dzieci, rodziców, nauczycieli oraz pracowników szkół. Będziemy prosić Boga o Jego błogosławieństwo na wyjątkowy nowy rok szkolny.
  • W tym tygodniu będziemy przezywać pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W piątek możliwość spowiedzi od godz. 17. 30. W piątek i sobotę udamy się z posługą do chorych.
  • W pierwszą sobotę miesiąca serdecznie zapraszamy czcicieli Niepokalanego Serca Maryi na nabożeństwo wynagradzające ku Jej czci. Program jest następujący:        o godz. 7.00 Msza święta, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu, różaniec  oraz 15 minutowe rozważanie nad tajemnicami różańca.
  • Zachęcamy do ubogacenia się lekturą nowego numeru miesięcznika Dobre Nowiny, który bezpłatnie można zabierać ze stolika z prasą. Jest w nim m. in. artykuł o Matce Bożęj Saletyńskiej – patronce naszej parafii. Serdecznie polecamy.
  • W naszym sklepie, który jest vis a vis Kaplicy Bożego Miłosierdzia można nabyć dewocjonalia związane z kultem Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Są do nabycia kalendarze saletyńskie na 2021 rok.
  • Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli oraz całego tygodnia