Ogłoszenia na 16.08.2020 r.

  1.  Sierpniowych gości witamy na wyspie. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Miłosierdzia Bożego codziennie od poniedziałku do soboty po Mszy św. porannej do wieczornej od g.7.30 do g.18.50.

W każdą środę o g.18.30 zapraszamy na Nowennę do Matki Bożej Saletyńskiej. Prośby i podziękowania prosimy wypisać na kartkach wyłożonych w przedsionku kościoła.

Wyjeżdzającym życzymy szczęśliwych powrotów do domów i zapraszamy ponownie do naszego Sanktuarium.

  • We środę 19 dzień miesiąca sierpnia. Tego dnia chcemy uczcić specjalnym nabożeństwem Patronkę Parafii – Matkę Bożą z La Salette. Zapraszamy na wieczorną Mszę św. o godz. 19.00 a po niej na nabożeństwo oraz procesję z figurą Maryi.
  • Wspomnienia liturgiczne:

Poniedziałek – wspomnienie św. Jacka

Czwartek – wspomnienie św. Bernarda

Sobota – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej

  • Zapraszamy do naszego sklepu w którym można nabyć pamiątki i dewocjonalia związane z kultem Patronki naszej parafii – Matki Bożej z La Salette Pojednawczyni Grzeszników. Są do nabycia kalendarze saletyńskie na 2021 r. Serdecznie zapraszamy!
  • Wszystkim życzymy dobrego i ciepłego tygodnia pod opieką Patronki naszej Parafii – Maryi z La Salette.